EINDHOVEN, 20 december – Vanwege de grote belangstelling voor het concept van Transition Towns in Nederland, organiseert Omslag op 14 maart 2009 nog een extra Aanloopdag. In Eindhoven. Snel aanmelden is raadzaam.
Ook tijdens deze Aanloopdag – de vierde op rij – staat het concept van Transition Towns centraal. De dag is interessant voor iedereen die meer wil weten over de achtergronden, mogelijkheden en concrete aanpak van Transition Towns. De dag wordt inhoudelijk begeleid door Paul Hendriksen. Aan de hand van een powerpointpresentatie legt hij de belangrijkste elementen van het Transition Towns concept uit. Daarnaast wordt verteld over het verloop van de TT-initiatieven die inmiddels in Nederland gaande zijn. Tijdens interactieve intermezzo’s gaan de deelnemers ook met elkaar in gesprek over de inhoud en mogelijkheden van het Transition Towns model.
Paul Hendriksen is nauw betrokken bij de ontwikkeling van Nederland’s eerste Transition Town: Deventer. Ook is hij – evenals Omslag – actief in de initiatiefgroep van Transition Towns Nederland.
De Aanloopdag vindt plaats bij Omslag Werkplaats voor Duurzame Ontwikkeling in Eindhoven. Het inhoudelijke programma speelt zich af van 14:00 tot 17:00 uur. Zowel vooraf als na afloop is het mogelijk om een hapje mee te eten (biologisch-vegetarisch). Deelname aan de dag kost ‘wat het u waard is’ (dus niet gratis!). Vooraf aanmelden is absoluut nodig.
Een kort verslag met foto’s van de eerste Aanloopdag over Transition Towns, op 15 november, is inmiddels beschikbaar. Naar aanleiding van die dag meldden zich mensen uit negen verschillende plaatsen als lokaal contactpersoon voor een eventueel Transition Towns-initiatief. Ook op 17 en 31 januari organiseert Omslag Aanloopdagen over Transition Towns; die dagen zij allebei al vol.
Klik hier voor meer over de inhoud van de Aanloopdag op 14 maart en voor aanmelding.






Reacties op TT-Nl